Stavebnice golo

G1

Nové

Stavebnice golo vám dovolí rozvinout vaši fantazii o které jste neměli ani tušení. Z tohoto jednoduchého kolečka sestavíte tolik různých zvířátek a postaviček,že vám jistě přiroste k srdci. Velikost 12x12x1,5 cm. Vhodné pro děti od 3 let


Výrobce: Dřevěné výrobky - Karel Makovský

Více informací

170 Kč

Více informací

Stavebnice golo - zelená 

Stavebnice,která vám dovolí rozvinout vaši fantazii o které jste neměli ani tušení. Z tohoto jednoduchého kolečka sestavíte tolik různých zvířátek a postaviček,že vám jistě přiroste k srdci. Velikost 12x12x1,5 cm. Vyrobeno z bukového dřeva. Vhodné pro děti od 3 let.Vyhovuje normám o bezpečnosti hraček.

Vyrobeno v České republice

Malá stavebnice velké fantazie. Tato stavebnice je velmi kreativní a bezesporu svými možnostmi uchvátí malé i velké. Velké množství zvířátek,ptáčků a dalších tvarů je uvedeno na prospektu,který je přiložen v každé krabičce. Nejvíce možností však najdete ve své vlastní fantazii. Tato hračka je určena pro děti od 3 do 103 let a dává všem věkovým kategoríím příležitost rozvíjet abstraktní vidění světa a tvořit si tak své neuvěřitelné představy z dřevěného kolečka,které se jmenuje GOLO. Vymyslela ho a graficky zpracovala Věra Tatarová. Hračka vyhovuje normě EN71 a je určena pro děti od 3 let.

Podívejte se na další varianty této hračky stavebnice Golo